Anasayfa Sayfa YARDIM ve SATIŞ KOŞULLARI
SATIŞ KOŞULLARI:

Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz.

1- Siparişleriniz kargo ile teslim edilecektir.

2- Siparişin verildiği tarih sistemizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.

3- Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterimizin yaptığı ödeme iade edilecek ve konuyla ilgili müşterilerimize bilgi verilecektir.

4- Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri satış şekline bağlı olarak (bazen sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir.) müşteri bilgilendirilir ve eksikler için yaptığı ödeme iade edilir.

5- Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

GİZLİLİK:

1- Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.

2- Üyelik bilgileri ve diğer gizlilik gerektiren bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara verilmez. Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

TELİF:

1- Firmamız telif yasalarına bağlıdır. Sitemizde yer alan ürünlerin yayıncı, yapımcı ve yazarları yer almaktadır. Ürünlerden tanıtım amaçlı olarak görüntü, ses, resim kısa örneklemelerinden faydalanılmıştır.

TESLİMAT :

1- Siparişleriniz PTT Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. PTT tarafında kargonuz teslim alındığında size SMS ile kargo takip numarası ulaşacaktır. Bu takip numarası üzerinden https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinden kargonuzun sürecini takip edebilirsiniz. Bu konuda bizlerden yardım talep ettiğiniz de bizler de sadece aynı işlemi yapabiliyoruz.

2- 100 tl altındaki gönderilerin kargo masrafları müşteriye aittir.

3- Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

4- Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

5- Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

6- Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

7- Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzda irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

8- Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

9- Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

ÖDEMELER:

1- Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.

2- Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

3- Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.

4- Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz. Belirtmeyi unuttuğunuz takdirde lütfen Whatsapp sipariş hattımız üzerinden bizlere bilgi veriniz.

KREDİ KARTI ÖDEME PROBLEMLERİ:

Kredi Kartından ödeme yaparken problemler yaşanıyorsa bunların aşağıda belirtilen nedenler olabilir.

 - Kredi kartı numaranızı ve/veya CVC Güvenlik Numaranızı (Kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakam) yanlış girmiş olabilirsiniz.

 - Kredi Kartınız limit aşımına uğramış olabilir. 

 - Kredi Kartınızın kullanım süresi dolmuş olabilir. 

 - Kredi kartınız banka tarafından bloke edilmiş olabilir.